Jak si pořídit kvalitní web

Kompletní tvorbou stránek, grafických návrhů a rozsáhlých projektů se zabývá mnoho specializovaných firem. Pokud se podíváte na jejich nabídku, zjistíte, že po Vás chtějí nebo Vám nabízejí:

  • analýzu a zpracování implementační studie
  • návrh struktury
  • grafický návrh podoby
  • zpracování grafických prvků
  • bezpečnostní studii využití technologií
  • atd …

 

Otázka však zní:
Kdy se Vám tato investice vrátí zpět? Není lepší zvolit jednoduchou a účelnou internetovou prezentaci, kde zákazníci naleznou ty nejzákladnější a často nejžádanější informace?

Ne každý drobný živnostník nebo řemeslník potřebuje rozsáhlé webové stránky. Někdy stačí základní, ale aktuální informace. Zejménapokud Vám nejde o neustálé rozšiřování svých internetových služeb nebo vyloženě o internetový obchod. Na jednoduchou prezentaci je lepší najít si webmastera, který se Vám stránky vytvoří za přijatelnou cenu vytvoří. Nehledejte ho ale mezi studenty nebo synovci.

 

 

Konzultace

Existuje celá řada kvalitních šablon, které jsou k dispozici zdarma a které často splní požadovaný účel. Víte například, že domény druhého řádu jsou zdarma? Pokud potřebujete pouze konzultaci v oblasti tvorby stránek, rád vám pomohu. Zjistím, co pro Vás bude nejvýhodnější. Vlastní výrobou nových stránek na zakázku se už téměř nezabývám. Dnes už je téměř nemožné, aby kvalitní stránky postavené na redakčním systému vyvinul jeden člověk. Postupem času došlo ke specializaci. Architekti,  webdesigneři, programátoři html kódu, marketingoví specialisté apod. Pro jednotlivé studie či projekty vytváříme konsorcium specialistů. Zabívat se vaším požadavkem neodmítneme. Pokud bude nad naše síly, pomůžeme s výběrovým řízením nejvhodnější firmy, s otestováním i s nasazením.

Reference: Parukarka.cz, Autoškola Z+KZahradnictví Dvořák